Logo
Poradenství a objednávky
(PO-PÁ 8:00-17:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Žádný produkt u Vaši poptávky
Rádi Vám poradíme s výběrem. Kontaktujte nás!
O nás

Naše firma Taurus Art s.r.o., provozující web www.lgtepelnacerpadla.cz, působí v oblasti topenářských a instalaterských prací již od roku 1999. Od roku 2012 se specializujeme na tepelná čerpadla a klimatizace.

 

Jsme certifikované středisko LG pro Moravskoslezský kraj

Jsme certifikovaným partnerem fy LG Electronics a poskytujeme prodej i montáž tepelných čerpadel od LG Electronics. Zajišťujeme nejen servis, ale také garanční prohlídky a revize včetně případného odpojení a likvidace starého tepelného čerpadla či klimatizace.

Provádíme autorizované spuštění Tepelných čerpadel LG instalovaných také jinými firmami či soukromými osobami tak, aby zákazník získal 7 let záruky a zároveň tímto přebíráme veškerý budoucí servis, aby bylo o zákazníky dobře postaráno.

Je potřeba mít na paměti, že instalace těchto tepelných čerpadel musí být provedeny dle podmínek firmy LG Electronics a s autorizovaným příslušenstvím fy LG Electronics, proto je nejvhodnější formou celý proces nechat jedné odborné firmě.

Další výhodou odborné montáže tepelného čerpadla nebo klimatizace naší firmou je možnost uplatnění zvýhodněné sazby 15% DPH!

 

Komplexní topenářské a instalatérské služby

Ke každé instalaci přistupujeme individuálně a co nejsvědomitěji, tak jako bychom si jej instalovali u nás doma.

Návrhy a projekty zapojení tepelných čerpadel k topným soustavám, provádíme na základě našich bohatých zkušeností a ve spolupráci s akreditovaným projektantem TZB. Toaby tepelná čerpadla měla co nejideálnější podmínky pro efektivní práci a co možná nejdelší životnost = co nejmenší poruchovost!

Při montáži a instalaci nabízíme příslušné elektropráce a chladírenské práce (např. propojení chladivové části u Splitů). Pro naše instalace a montáže zajistíme i topenářské práce, nejen na přebudování „kotelen“, ale také realizaci topení a instalaterských prací v celých objektech.

 

Certifikace, odbornost a dotace

Disponujeme certifikátem Ministerstva životního prostředí, umožňující naší firmě odborné montáže tepelných čerpadel.

Prohlédněte si všechny naše odborné certifikáty ➝ 

Klimatizace a tepelná čerpadla jsou zařízení vyžadující odbornou montáž. Prodej klimatizací koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou a firmou!

Rádi našim zákazníkům vyřídíme dotaci Nová zelená úsporam a poradíme, jak by měla vypadat žádost Kotlíkové dotace.

 

Poradenství a prodejRevize, servis a poruchy
Bc. Halfar JiříSniehotta Milan
+420 608 732 004 ➝+420 608 729 476 ➝

 

O společnosti

Tým odborníků s více jak 30 lety zkušeností s topenářskými a instalaterskými prácemi, z toho již více než 10 let zkušeností s tepelnými čerpadly různých značek.

Pomůžeme s vyřízením dotací ➝

Kontaktní formulář

Odborné certifikáty

Kde působíme?

Prodej tepelných čerpadel LG, odbornou montáž a servis zajištujeme po celé České republice.

U montáže naší firmou lze uplatnit 15% DPH. Odborným spuštěním dle podmínek LG Electronics Vám zajistíme 7. letou záruku.

Provozovatel webu

TAURUS ART s.r.o.

IČ: 25830481, DIČ: CZ25830481

Pavla Křížkovského 163

747 62, Mokré Lazce

Jsme autorizované servisní středisko fy LG pro Moravskoslezský kraj:

  • Opava, Bruntál, Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Havířov, Třinec a okolí
Copyright Taurus Art s.r.o. | Redesign www.beeduo.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz